Potencjał drzemiący w feromonach

Feromony mają ogromny potencjał. Po przeczytaniu czym tak naprawdę są feromony i w jaki sposób działają masz już ogólny zarys tego, w jaki sposób mogą Tobie pomóc dokonać w Twoim życiu zmian, aby wyglądało ono dokładnie tak, jak o tym marzysz. Chcesz zmienić pracę? Dostać awans? Pokonać nieśmiałość? Czuć się pewnie w towarzystwie? Znaleźć miłość życia? Tak, feromony mogą pomóc Ci przełamać własne ograniczenia, wyjść z szufladek, w których zamknęli Cię znajomi, współpracownicy, ludzie z Twojego otoczenia i zmienić sposób, w który wszyscy oni Cię postrzegają i traktują.

Wiesz już, że istnieją różne związki semiochemiczne, które wysyłają różne komunikaty, a ich kombinacje dają praktycznie nieograniczone możliwości. Wiesz, że koktajle z tych substancji są swojego rodzaju sztuką, a ich umiejętne komponowanie potrafią wywoływać bardzo rozmaite reakcje. Widzisz w używaniu tych substancji swoją szansę na przełamanie schematów. To wspaniale, jednak producenci feromonów niestety często nie ujawniają składów swoich mieszanek. Niezależne badania wskazują, że część oferowanych na rynku flakoników ze związkami semiochemicznymi zawiera ich śladowe ilości lub nie zawiera ich wcale. W nas, dokładnie jak w Tobie, te doniesienia wzbudziły uczucie niesmaku. Niestety łatwo jest dać się skusić obietnicami producentów i atrakcyjnymi cenami. Łatwo też jest rozczarować się i zniechęcić, korzystając z produktu, który nie da Ci efektów, jakich oczekujesz. 

Dlatego właśnie od dłuższego czasu Justyna Płonka marzyła o tym, by stworzyć produkt, który nie będzie zawodził swoją bylejakością. Jej założeniem było stworzyć perfumy z domieszką feromonów, które nie uznają półśrodków, ich jakość nie jest dyktowana kompromisem z niską ceną i są one dedykowane osobom, które oczekują jak najlepszego działania. Feromony firmowane marką Just You nie są konkurencją dla średniej półki, ponieważ takich wyrobów na rynku jest już bardzo dużo. Brakuje artykułów najwyższego gatunku i tą lukę chce wypełnić swoim produktem Justyna Płonka.

dzięki feromonom osiągniesz sukces

Na co zwrócić uwagę przy wyborze feromonów?

Wybierając produkt dla siebie musisz pamiętać, że użyte do mieszanki feromony niestety nie należą do tanich substancji, więc wszyscy, którzy oferują je w niskich cenach używają bardzo niewielkich stężeń, które mogą nie działać lub działać bardzo słabo. Kupując taki produkt tak naprawdę podejmujesz ryzyko utraty pieniędzy, bo nabywasz po prostu kolejne perfumy bez żadnych dodatkowych właściwości. Zastanów się, czy kiedy kupujesz markowe perfumy, decydujesz się na zakup z niepewnych źródeł narażając się na zakup podróbek, które nie są warte nawet połowy zainwestowanej kwoty? Czy jednak za przeznaczone na nie pieniądze oczekujesz wysokiej jakości i długotrwałego zapachu, który będzie Twoją wizytówką. Dlatego zapewne wolisz dopłacić kilkadziesiąt złotych za tą pewność, że Twoje pieniądze zostały dobrze ulokowane, zadowolenie z zakupu i gwarancję, że kupujesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania?

Nie inaczej jest w przypadku feromonów, a nawet można powiedzieć, że właśnie w tym przypadku jakość jest najważniejszym kryterium decydującym o tym, czy przekonasz się o ich wyjątkowych możliwościach, czy kupisz produkt, który nie da Ci niczego poza rozczarowaniem. Myślisz, że możesz kupić “na próbę” coś taniego, aby w przypadku gdyby nie zadziałały nie stracić dużo? No cóż, jest naprawdę niewielka szansa, że tani produkt zadziała tak, jak ten z wyższej półki, więc takie “testowanie” nie da Ci prawdziwego poglądu na sytuację, a tylko Cię zniechęci i sprawi, że sporą część z kwoty, którą możesz przeznaczyć na pełnowartościowy produkt, po prostu, kolokwialnie mówiąc, wyrzucisz w błoto. Zastanów się więc dwa razy, czy to możliwe, żeby produkt, od którego oczekujesz wielkich zmian w Twoim życiu kosztował mniej, niż Twoje ulubione perfumy w drogerii? Ile warty jest produkt, który może mieć realny wpływ na Twoje życie? 50 zł? 100 zł? 500 zł?

No dobrze, komu więc zaufać przy wyborze skutecznych feromonów? Na rynku jest wiele produktów, wybór nie jest łatwy, zwłaszcza kiedy marketing w sieci kusi i nęci. My stawiamy na jakość, precyzję i skuteczność, a nasz produkt jest efektem długiej pracy, testów i ulepszeń, aby dać Ci coś, z czego sami jesteśmy dumni. Nasze feromony nie są efektem masowej produkcji, a raczej dopracowanym w każdym szczególe dziełem wieńczącym długi proces twórczy. Tak, właściwie można je nazwać dziełem sztuki. Moglibyśmy kupić pozytywne opinie i komentarze, jednak wierzymy szczerze, że będzie on swoją najlepszą reklamą. Stworzyliśmy coś, co wyróżni Cię spośród innych osób w tłumie, zaintryguje wszystkich w otoczeniu i skieruje na Ciebie ich uwagę. Co zrobisz z taką supermocą?

Najlepsze feromony damskie Just You

Fenomen perfum z feromonami Just You

Co wyróżnia nasze feromony od innych wiodących marek? Od początku do końca są tworzone z najwyższą troską i zaangażowaniem. Ich powstanie to spełnienie marzeń i ambicji Justyny Płonki, która jest właścicielką pierwszego w Polsce salonu z akcesoriami erotycznymi prowadzonego przez sex coacha i od lat śledzi trendy w branży. Będąc absolwentką kierunku Zarządzanie i Inżynieria produkcji trzyma pieczę nad całym procesem ich powstawania, a jako osoba o niesłychanym poczuciu estetyki włożyła wiele serca, by finalny produkt wyróżniał się wyrafinowanym, eleganckim zapachem oraz najwyższą jakością wykonania. Justyna Płonka ma ogromny wkład w detabuizowanie seksu, poprzez stworzenie wyjątkowego sexshopu rekomendowanego nie tylko w środowisku lekarskim ale również docenianego przez setki Klientów. Od lat propaguje higienę, kulturę i bezpieczeństwo uprawiania seksu oraz pomaga wielu osobom w pokonaniu własnych ograniczeń przy pomocy sesji coachingowych. Tworzy ona niezwykłą markę, której kapitałem są pozytywne wrażenia Klientów i wyjątkowe poczucie obcowania z czymś naprawdę wyjątkowym. Dziś to poczucie staje się udziałem coraz większej ilości osób właśnie za sprawą zaprojektowanych przez nią feromonów, a najwyższa jakość jest niemal wpisana w markę. Ale jaką masz gwarancję, że naprawdę masz do czynienia z luksusowym produktem?

Każdy z flakoników, które wychodzą z naszych rąk opatrzony jest certyfikatem własnoręcznie podpisanym przez Justynę Płonkę. Zaświadcza on, że zgodnie z założeniami marki w ich procesie produkcyjnym nie ma miejsca na kompromisy w składzie. Nie szukamy oszczędności, nie tniemy kosztów, nie godzimy się na półśrodki – dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów z zakupionego produktu. Twoja satysfakcja. My również jesteśmy konsumentami, znamy poczucie rozczarowania, jakie towarzyszy odkryciu, że zakupione produkty nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. W naszym pojęciu fair trade jest to niedopuszczalne. Jeff Bezos twierdzi, że “marka osobista to to, co mówią o Tobie inni, gdy wychodzisz z pokoju”, zależy nam, aby były to wyłącznie superlatywy. Czy myślisz, że renomowany sex coach sygnowałby własnym nazwiskiem bubla? Czy ryzykowałby w ten sposób swoją reputację, na którą ciężko pracował przez lata?

Feromony pozwolą ci zdobyć uznanie

Bezkonkurencyjne, najskuteczniejsze perfumy z feromonami

Nasze feromony nie mają konkurencji – wyprodukowane przy użyciu najwyższego stężenia dokładnie dobranej mieszanki feromonów przeszły dokładne testy zarówno pod kątem jakości, jak również skuteczności. To długotrwały proces, który jest jednym z najważniejszych elementów produkcji – sprawdzianem, któremu zostaje poddany finalny produkt. To proces, który weryfikuje, czy produkt stanie się bestsellerem kochanym przez użytkowników, chętnie polecanym innym czy powróci na warsztat twórcy do poprawek. To proces, którego twórca jednocześnie nie może się doczekać, bo oto jego dzieło zostanie przedstawione niezależnej ocenie, ale również czeka z obawą, że ta ocena będzie krytyczna. Nasze serie feromonów spotkały się z fantastycznym odbiorem przez grupę testującą, dlatego teraz bez obaw możemy przedstawić je szerszemu gronu odbiorców i zachęcić, zaufali właśnie nam.

Życie zmusza nas wszystkich do wielu kompromisów, ale właśnie podsuwamy Ci asa, dzięki któremu możesz stać się prawdziwym graczem, z którym wszyscy się naprawdę liczą. Możesz poczuć się bohaterem własnego życia, nie tylko jedną z pobocznych ról w życiu innych. Pierwszy krok jaki musisz wykonać, by zrealizować te marzenia, jest naprawdę prosty: zamiana perfum, których codziennie używasz na naszą kompozycję feromonów, którą stworzyliśmy z myślą o Twoim szeroko pojętym sukcesie.

Dowiedz się: