Feromony dla kobiet Just You

Feromony damskie Just You

Być kobietą nie jest łatwo. Kobiecość to idealna równowaga pomiędzy czułą żoną a wulgarną kochanką, słodką lolitką a poważną matroną, naiwną dziewczyną a rozsądną kobietą. Jak pogodzić wszystkie te przeciwności i nie eksplodować? Aby zachować harmonię trzeba zachować odpowiedni balans pomiędzy wszystkimi tymi (i wieloma innymi) cechami. Czujesz, że czegoś Ci brakuje? Feromony mogą pomóc Ci wyrównać proporcje. Warto używać ich na codzień, by pomóc sobie w osiąganiu sukcesów zawodowych i osobistych.

Podkreśl swoją niesamowitą osobowość, dodaj sobie pewności siebie i przebojowości. Nie czekaj, żeby zacząć naprawdę żyć i spełniać swoje marzenia. Zaistniej w rzeczywistości. Zacznij grać w swoim życiu pierwszoplanową rolę, a nie tylko być statystką. Czego pragniesz? Miłości? Kariery? Możliwości? Wybierz butelkę z odpowiednią supermocą.

Poznaj linie feromonów dla kobiet:

Perfumy z feromonami dla Niej Seductress

Seductress - Uwodzicielka

Uwodzenie to część kobiecej natury. Zainteresowanie w oczach potencjalnych partnerów podnosi samoocenę. Pożądanie, które czują pozwala przejąć kontrolę nad sytuacją. Lubisz czuć się podziwiana? Pragniesz być adorowana? Seductress sprawi, że zostaniesz zauważona, wydasz się bardziej intrygująca. Poczujesz się śmielsza i pewniejsza siebie, kiedy zobaczysz uwagę i uznanie. Ta mieszanka feromonów skieruje w Twoją stronę wszystkie reflektory. Wejdź na scenę i zawłanij tym show, jakim jest Twoje życie. Pragniesz romansu? Chcesz na nowo rozbudzić podniecenie w związku? Marzysz o odbierajacym dech w piersiach seksie? Wybierz Seductress.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Seductress - nuty zapachowe

Intrygujące, owocowe akcenty łączą się z kwiatową wonią i słodką wanilią. W certyfikowanych perfumach dla kobiet z feromonami Seductress znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: rum, marakuja
– Nuta serca: gardenia, piżmo
– Nuta bazy: wanilia, fasola tonka
Perfumy z feromonami Heroine

Heroine -
Bohaterka

Zawsze chciałaś od życia czegoś więcej? Nie wystarczy Ci bycie kolejną piękną twarzą? Chcesz być dostrzeżona jako osoba, za którą warto stanąć murem? Pragniesz budować trwałe i owocne relacje w życiu prywatnym i zawodowym? Chcesz mieć rzeczywisty wpływ na kształt otaczającej Cię rzeczywistości? Możesz to sprawić, jeśli Twoje zdanie zostanie usłyszane. Zdobądź autorytet i szacunek. Heroine da Twojemu głosowi większą moc. Ta mieszanka feromonów pomoże Ci zdobyć respekt i uznanie. Pomoże Ci w walce o awans nie tylko zawodowy, ale i społeczny. Twoje projekty zostaną należycie docenione a pozycja w negocjacjach o będzie zawsze o kilka punktów wyższa. Wybierz Heroine.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Heroine - nuty
zapachowe

Tajemniczy zapach otula ciało intrygującą aurą, która na długo pozostaje w pamięci. W certyfikowanych perfumach dla kobiet z feromonami Heroine znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: Jaśmin
– Nuta serca: Nuty drzewne
– Nuta bazy: Bursztyn
Perfumy z feromonami Empress

Empress -
Cesarzowa

Masz wszystko, ale wciąż chciałabyś więcej? Ograniczenia i limity irytują Cię i drażnią? Świat to za mało? Czasem Twoje myśli są szybsze niż słowa i czujesz, że tracisz czas na zmaganie się z przeciwnościami? Chciałabyś, aby wszystko mogło zależeć od Ciebie i aby nikt nie stawał Ci na drodze? Dodaj sobie siły przebicia i zdolności perswazji. Użyj Empress, by mieć prawdziwą władzę nad otaczającą Cię rzeczywistością. Ta mieszanka feromonów da Ci prawdziwą siłę sprawczą, która pozwoli Ci uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. To właśnie z nią osiągniesz pełnię swoich możliwości na każdej płaszczyźnie swojego życia. Jeśli możesz coś wymarzyć, możesz to zdobyć. Wybierz Empress.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Empress - nuty zapachowe

Precyzyjne połaczenie orzeźwiających, świeżych nut zrównoważone zostało przez intrygujące, pikantne nuty ambty i piźma. W certyfikowanych perfumach dla kobiet z feromonami Empress znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: jaśmin, pomarańcza, bergamotka, sycylijska mandarynka
– Nuta serca: kwiat pomarańczy, gardenia
– Nuta bazy: drzewo sandałowe, cedr, biała ambra, białe piżmo

Przejdź do:

perfumy dla kobiet z feromonami

Brak produktów w koszyku.