Feromony dla mężczyzn Just You

meskie feromony just you

Współczesny mężczyzna żyje w ciągłym stresie. Wielokrotnie zdarza mu się kwestionować własną wartość i wątpić w siebie. Jest on świadomy wyzwań i oczekiwań, jakie są przed nim stawiane. Stale odczuwa on presję, by im podołać. Ciężko w takiej sytuacji utrzymać wysoką samoocenę, a tym samym pewność siebie i siłę przebicia. Jeżeli czujesz, że odrobina dodatkowej charyzmy mogłaby pomóc Ci w tej nierównej walce, to perfumy z feromonami są właśnie dla Ciebie.
Czy nie byłoby wspaniale móc zjednać sobie przychylność innych bez większych starań? Czy można nieco ułatwić sobie kontakty zarówno w życiu prywatnym, jak również zawodowym? Czy istnieje metoda, by dodać sobie odrobinę atrakcyjności i zachęcić ludzi do spojrzenia na Ciebie bardziej przychylnym okiem? Na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi: tak. Dokładnie to właśnie może uczynić dla Ciebie odpowiednia mieszanka związków semiochemicznych.

Poznaj linie feromonów dla mężczyzn:

najlepsze feromony dla mezczyzn Secuctor Just You

Seducer - Uwodziciel

Każdy mężczyzna marzy o tym, by być atrakcyjnym i pożądanym partnerem. Wielu z nich jednak tak się nie czuje. Surowa samoocena często podcina skrzydła przy próbach nawiązania kontaktu czy flirtu. Należysz do tych panów, którym brakuje wiary w swoje możliwości? Seductor doda Wam pewności siebie i pozwoli na swobodę w interakcjach z innymi ludźmi. ta mieszanka feromonów da Ci szansę na zainteresowanie swoją osobą i zafascynowanie Twoją wspaniałą osobowością. Kilka dodatkowych punktów już na starcie nie może zaszkodzić. Będziesz w centrum uwagi, wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie i to Ty możesz decydować, co dalej zrobić z taką supermocą. Wybierz Seducer.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Seducer - nuty zapachowe

Cytrusowo-drzewne, świeże, korzenne akordy uzupełniają się ze sobą idealnie. W certyfikowanych perfumach dla mężczyzn z feromonami Seducer znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: pomarańcza, grejpfrut
– Nuta serca: pieprz, pelargonia
– Nuta bazy: wetyweria, cedr, paczula, benzoes

najlepsze feromony dla mezczyzn Hero Just You

Hero - Bohater

Od małego chłopca marzysz, żeby być bohaterem? Podziw i respekt w oczach innych, uwielbienie i szacunek. Każdy liczyłby się z Twoim zdaniem, chciałby Cię mieć w swojej drużynie. Jednak w rzeczywistości konkurencja do tego stanowiska jest dosyć spora. Czujesz, że marnujesz swój potencjał? Chciałbyś osiągnąć dużo więcej, jednak brakuje Ci siły przebicia? Hero to właśnie to, czego szukasz. Ta mieszanka feromonów pozwoli przenieść na wyższy poziom zarówno Twoje życie osobiste, jak i zawodowe. Doda Ci autorytetu i powagi. Ludzie zaczną dostrzegać w Tobie wartościowego partnera do związku lub do interesów. Osiągnij więcej. Wybierz Hero.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Hero - nuty
zapachowe

W certyfikowanych perfumach dla mężczyzn z feromonami Hero znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: kalabryjska bergamotka, pieprz
– Nuta serca: pieprz syczuański, lawenda, różowy pieprz, wetyweria, paczula, geranium, elemi
– Nuta bazy: ambroksan, cedr, labdanum

luksusowe feromony dla mezczyzn Emperor Just You

Emperor - Cesarz

Władza – marzy o niej wiele osób. Niewielu śmiałków próbuje po nią sięgnąć, nielicznym się to udaje. Na pewno jednak ta gra jest warta starań. Czy masz jednak to, czego trzeba, by się nie cofnąć w decydującym momencie? Jeśli czujesz, że wsparcie może się przydać, to Emperor jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Denerwują Cię drobne przeszkody, które stają na Twojej drodze i wytrącają Cię z rytmu? Ta mieszanka feromonów usunie je i sprawi, że skupisz się na tym, co naprawdę istotne. Pozwolą Ci one zmienić bieg wydarzeń i osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Poczuj, jak to jest mieć prawdziwą władzę. Wybierz Emperor.
Czytaj więcej
feromony nuty zapachowe

Emperor - nuty zapachowe

W certyfikowanych perfumach dla mężczyzn z feromonami Emperor znajdziesz rezonujące ze sobą, niezwykle harmonijnie połączone:

– Nuta głowy: skórka cytryny, bergamotka, mięta, dzięgiel
– Nuta serca: lawenda, ananas, geranium, nuty zielone
– Nuta bazy: drzewo sandałowe, cedr, drzewo bursztynowe, Iso E Super, fasolka tonka.

Przejdź do:

perfumy dla mężczyzn z feromonami

Brak produktów w koszyku.