EMPIRE

LINIA EMPIRE - Cesarstwo

Emperor - Perfumy z feromonami dla mężczyzn


Raz na jakiś czas pojawia się osobowość, która porywa innych, inspiruje ich i naturalnie skłania do podążania jego śladami. To naturalni przywódcy, ludzie stworzeni do wielkich rzeczy. To właśnie oni stają się symbolem swoich czasów, bez względu na formę przekazu, jaką wybierają – historyczni władcy, złotouści wieszczowie, przywódcy ruchów wyzwoleniowych, legendarni liderzy zespołów muzycznych, słynni malarze, podziwiani lifecoachowie – wpływ na życie innych osób jest cechą łączącą te i wiele innych osobistości. Nie każdy może być tym kimś. Pieniądze, luksusy, kosztowności – to rzeczy nabyte, zmieniają swoich właścicieli, ale nie każdy może mieć prestiż, autorytet, szacunek, zaufanie. Nie da się ich kupić, nie mają one swojej ceny, ich wartość jest większa niż każda kwota, którą można sobie wyobrazić.

Kiedy w towarzystwie trzeba podjąć wspólną decyzję, nagle wszystkie oczy zwracają się w jedną stronę? Od najmłodszych lat potrafiłeś niemal natychmiast zjednać sobie ludzi, wzbudzić respekt, wywołać podziw i przekonać ich do swoich racji. Twoje pomysły zawsze okazują się trafione, a wybory, choć czasem nieoczywiste, są strzałem w dziesiątkę. Można Ci zaufać i często ludzie robią to instynktownie, zawierzając Ci to, co mają w życiu najcenniejsze, ponieważ widzą w Tobie nie tylko mocną osobowość i zdolność do podejmowania nawet najtrudniejszych decyzji, ale również odpowiedzialność i zdolność do empatii. W każdej grupie osób szybko stajesz się liderem; choć wcale o to nie zabiegasz, z łatwością i z chęcią poddają się oni Twojemu zwierzchnictwu czując, że kierunek, który wybierasz jest tym właściwym. Ty z kolei chętnie przejmujesz dowodzenie i czujesz wówczas, że jesteś w swoim żywiole, ponieważ lubisz mieć władzę. 

Szacunek, którym się cieszysz, nie umyka uwadze kobiet. Imponuje im Twój władczy charakter, pozorna nieprzystępność, pozycja, na której jesteś stawiany przez innych. Intryguje je Twoja skłonność do dominacji i uznają tę cechę za bardzo pociągającą, jednocześnie szukają w Tobie wrażliwości i pragną Cię bliżej poznać. Widzą one w Tobie silnego partnera, który w każdej sytuacji widzi perspektywy, potrafi stawić czoła każdej opresji, każdemu życiowemu zawirowaniu i znaleźć wyjście z każdej opresji. Myślą o Tobie jako o dobrym opiekunie i solidnym wsparciu i często wydajesz im się mężczyzną doskonałym, dlatego chętnie i wytrwale zabiegają o Twoje względy. 

Czy czasem czujesz się jak Cesarz i przyłapujesz się na tym, że myślisz o sobie jak o miłościwie panującym władcy? Czy zdarzyło Ci się czasem zastanawiać, jak wielki i pozytywny impakt masz na kręgi, w których się obracasz? A może właśnie czujesz, że potrzebujesz nieco więcej decyzyjności, przebojowości i zastanawiasz się w jaki sposób możesz to osiągnąć? Emperor to perfumy z feromonami dla potencjalnych liderów – wspierają Cię roztaczając wokół Ciebie aurę przywódcy, zdobywcy, hierarchy. Dodadzą Ci pewności siebie, byś mógł przeprowadzać najśmieszniejsze podboje i ekspansje. Ta misternie dobrana kompozycja pozwoli Ci zajść wysoko i zawalczyć o wszystko, czego pragniesz, zająć należną Ci pozycję.

Empress - Perfumy z feromonami dla kobiet


Kobieta zawsze musi ciężko pracować na swój autorytet. Wciąż zgrabnie balansuje pomiędzy słabą płcią, za jaką często świat chce ją uważać, a ciężkimi wyzwaniami, jakie ciągle jej rzuca. Znalezienie w sobie mocy, by powiedzieć “dość” wyznaczaniu jej roli przez czynniki zewnętrzne, postronne osoby, przypadkowe okoliczności, to punkt zwrotny, pozwalający przejąć kontrolę nad własnym przeznaczeniem.

Gdziekolwiek się pojawiasz, oczy wszystkich kierują się na Ciebie. Nigdy nie pozostajesz w cieniu, ponieważ błyszczysz naturalnym, wewnętrznym blaskiem. Twoje wejścia zawsze są wielkie, zupełnie jakby na nie oczekiwano. Lubisz być w centrum uwagi i zainteresowań i korzystasz chętnie z każdej okazji, by brylować w towarzystwie. Na świeczniku czujesz się jak ryba w wodzie. Wiesz jak wzbudzić atencję i jak ją wykorzystać, by zyskać od życia dokładnie to, czego pragniesz. Wszechświat jest dla Ciebie wielką układanką, a dopasowanie elementów tam, gdzie uważasz, że jest ich miejsce, przychodzi Ci z łatwością. Rzeczywistość jest dla ciebie czystym płótnem, bez wahania bierzesz w swoje ręce pędzel i kreujesz ją według własnej wizji. Nie pozostawiasz niczego przypadkowi – lubisz mieć kontrolę nad każdą sytuacją i wykorzystujesz wszystkie dostępne Ci zasoby, by ustawić się na jak najkorzystniejszej pozycji. Nie zbaczasz z wybranej drogi, sukcesywnie dążąc do celu niczym po nitce do kłębka. Przeciwności losu Cię nie przerażają, zawsze jesteś przygotowana na każdą sytuację i znajdujesz wyjście z każdej opresji. W przyszłość spoglądasz z entuzjazmem wierząc, że cokolwiek ona kryje, musi to być wspaniałe.

Dla mężczyzn jesteś zagadką, o której nie mogą przestać myśleć. Twój wizerunek utrwala się w ich pamięci, niczym tatuaż. Wydajesz się im atrakcyjna na wielu różnych płaszczyznach. Widzą w Tobie silną i niezależną kobietę, której zainteresowanie jest swoistym wyróżnieniem. Są skłonni wytrwale starać się o Twoje względy i stawać o nie w szranki, a kiedy to docenisz, czują, że zdobyli największą w życiu wygraną. 

Czujesz, że masz ogromny wpływ nie tylko na środowisko, które Cię otacza, ale również ludzi? Empress – Cesarzowa to perfumy z feromonami, które pozwolą Ci zbudować i rozszerzyć swoje imperium. Zaufaj ich mocy i poczuj władzę nad swoim przeznaczeniem. Zawsze czułaś, że jesteś stworzona do wielkich rzeczy, a ten zapach pomoże Ci je osiągnąć.

Zobacz pozostałe linie:

Brak produktów w koszyku.