HEROISM

LINIA HEROISM – Bohaterstwo

Hero – Perfumy z feromonami dla mężczyzn


Czego trzeba, by zostać bohaterem? Fizycznej tężyzny? Nadludzkiej siły? Szybkości błyskawicy? Laserowej wiązki w oczach? Wszystkie powyższe mogą się przydać, jednak to, co naprawdę jest nieodzowne to wewnętrzna iskra, która w jednej chwili przemienia niczym nie wyróżniającego się faceta w budzącego podziw herosa, zdolnego do niesamowitych rzeczy. Może to być wyniesienie dziecka z płonącego budynku, ściągnięcie kotka z gałęzi, z której nie potrafi zejść, lub uśmiech do kogoś, kto ma zły dzień. Chodzi o energię, która codziennie na wiele różnych sposobów ratuje czyjś świat. Chodzi o szósty zmysł, który pozwala być zawsze tam, gdzie akurat rozgrywają się najważniejsze wydarzenia. Bohater potrafi stawić czoła niegodziwości, powiedzieć twardo “nie”, kiedy przekraczane są granice. Nie zastanawia się ani chwili i nie cofa się przed niczym w obronie wyższych wartości. Kiedy trzeba płynąć pod prąd, kiedy siły są nierówne, kiedy nadzieja przygasa – on nie rezygnuje, nie poddaje się, nie cofa się. Znajduje wewnętrzną motywację, by skumulować siły i uderzyć z całym impetem. Jego upór, wytrwałość i determinacja poruszają innych, budząc w nich wiarę, że mogą również pójść jego śladem. Staje się on dla nich wzorem do naśladowania, inspiracją do zmian.

Superlatywy pod Twoim adresem wprawiają Cię w zakłopotanie, bo skromność to Twoja wielka zaleta. Nie szukasz rozgłosu, rozgłos znajduje Ciebie. Twoja sława Cię wyprzedza. Masz nieposzlakowaną opinię – zawsze można liczyć na Twoje wsparcie i pomoc. Ludzie chętnie się do Ciebie zwracają, ponieważ budzisz ich sympatię i zaufanie. Twoja zdolność nieszablonowego myślenia sprawia, że dostrzegasz całe spektrum rozwiązań dla postawionych przed Tobą wyzwań. Dzięki temu nigdy nie musisz stawiać wszystkiego na jedną kartę, mając w zanadrzu zawsze genialny plan B. Być może Twoje zmagania wydają się chaotyczne i nieporadne, jednak każdy Twój ruch jest dokładnie przemyślany i zaplanowany. Nie pozostawiasz wiele przypadkowi, nie tracąc ani na chwilę kontroli nad sytuacją.

Kobiety mocno się Tobą interesują, ponieważ czują się przy Tobie otoczone opieką. Widzą w Tobie silne wsparcie, dajesz im poczucie bezpieczeństwa. Czują, że jesteś osobą, którą można obdarzyć zaufaniem. Jesteś osobą, o której uwagę i względy warto zabiegać, a kiedy zdecydujesz się nimi kogoś obdarzyć, jest to forma wyróżnienia.

Myślisz, że masz w sobie ten pierwiastek herosa? Podejrzewasz, że drzemie w Tobie ukryta moc? Spróbuj ją obudzić za pomocą perfum z feromonami Hero, zaprojektowanych z myślą o superbohaterach. Możesz być pewien, że pozwolą Ci one na odkrycie i rozwinięcie swojego ukrytego potencjału, którego może sam nie jesteś świadom. Zaufaj chemii, która sprawi, że ewoluujesz z zera do bohatera.

Heroine – Perfumy z feromonami dla kobiet


Strach to uczucie, które bohaterkom znane jest tylko z opowieści. Same potrafią opanować swoje emocje nawet na najtrudniejszych, życiowych zakrętach i zawsze trzymają fason. Nie obawiają się konfrontacji i zawsze są na nią gotowe, będąc kilka kroków do przodu. Strategia jest zdecydowanie ich mocną stroną – rozgrywają swoje potyczki niczym partie pokera, zachowując jasność umysłu i niewzruszoną twarz. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymają krytyczny cios, ich priorytetem jest stanąć na własnych nogach jak najszybciej i wrócić do gry. Nie korzystają z taryfy ulgowej, nie ma mowy o słabej płci, bez strachu stają twarzą w twarz z przeciwnościami losu.

W dzisiejszym świecie na bohaterki wciąż czeka wiele wyzwań. Każdego dnia życie stawia przed nimi przeszkody, które pokonują one.

Ludzie, którzy Cię znają, uważają Cię za autorytet. Myślą, że zawsze wiesz co zrobić i znajdziesz wyjście z każdej opresji. To prawda, w warunkach, w których inni się poddają Ty wciąż radzisz sobie doskonale pokonując stres i układając plan działania. Niewiele sytuacji jest w stanie Cię zaskoczyć, jeszcze mniej może wytrącić Cię z równowagi, zawsze zachowujesz trzeźwe spojrzenie i analityczne myślenie. Być może właśnie dlatego inni przychodzą do Ciebie po pomoc gdy zgubią swoją drogę, proszą o radę, liczą się z Twoim zdaniem. Szczerość to jedna z Twoich supermocy – stosujesz ją nie tylko wobec innych, ale również, a może nawet przede wszystkim, wobec siebie. W świecie pełnym złudzeń i iluzji Ty pozostajesz prawdziwa, będąc oparciem, głosem rozsądku, latarnią morską wskazującą drogę w mroku. Ludzie postrzegają Cię jako niewzruszoną, twardą skałę, której nie można złamać i która skutecznie opiera się wszystkim przeciwnościom losu. Jesteś bohaterką dnia codziennego, wzorem, do którego dążą i który pragną naśladować.

Te cechy budzą szacunek i respekt również wśród mężczyzn. Widzą oni w Tobie wspierającą partnerkę, stałą w uczuciach i godną zaufania. Kogoś, kto ma do zaoferowania szereg cennych wartości, nie tylko atrakcyjną powierzchowność. Siła charakteru i niezłomność to cechy, które sprawiają, że ludzie zapatrują się w Ciebie z podziwem i szacunkiem. Aura, którą wokół siebie roztaczasz sprawia, że okoliczności pracują na Twój sukces, układając się w korzystne dla Ciebie konfiguracje. Potrafisz to dostrzec i optymalnie wykorzystać podejmując ryzyko i potęgując swój triumf.

Heroine, czyli Bohaterka to zapach dla Ciebie, który pomoże Ci zmienić konstelacje gwiazd na niebie tak, by Ci sprzyjały. Otul się feromonami, które spotęgują Twoją energię i dodadzą Ci sił, będą wiatrem w Twoich żaglach. Zostań bohaterką swojego życia, wyjdź z cienia i podnieś wysoko wysoko głowę – od dziś nie pozostaniesz w cieniu. Znajdź źródło swojej siły w tej niezwykłej kompozycji i zacznij z niej świadomie korzystać.

Zobacz pozostałe linie:

Brak produktów w koszyku.