SEDUCTION

LINIA SEDUCTION – Uwodzenie

Seducer – perfumy z feromonami dla mężczyzn


Dla niektórych życie jest oceanem, na którego brzegu stoją z deską surfingową i czekają na odpowiednią falę. Odpowiednią. Nie zadawalają ich te małe, które niosą krótko i szybko znikają bez śladu nie będąc nawet warte wspomnienia. Oni szukają prawdziwego wyzwania, godnego przeciwnika, zmagania, którego wynik nie jest przesądzony. Czekają na falę, która przy próbie okiełznania będzie się kotłować niczym dzikie zwierzę i będzie walczyć o swoją wolność i niezależność. Falę, która obejmie go idealnym tunelem i poniesie daleko, dając poczucie idealnej synchronizacji z rozszalałym żywiołem. Zmagania z nią będą wymagać umiejętności, odwagi, spokoju, opanowania, wyczucia czasu, uśmiechu losu, odpowiedniego układu gwiazd… Wszystkiego tego jednocześnie. I wszyscy zgromadzeni stojąc za surferem, patrząc na tą jedną falę myślą “niemożliwe”. Ale on nie czuje strachu – czuje ekscytację. Myśli “teraz!” i rusza, by zmierzyć się z przeznaczeniem. Jesteś tą osobą? Chciałbyś nią być?

Kiedy jesteś w T-shircie i wytartych jeansach wciąż czujesz się jakbyś nosił na sobie idealnie skrojony smoking? Nigdy nie brakuje Ci uroku osobistego, a Twój sposób bycia pozwala Ci być panem każdej sytuacji? Ludzie lgną do Ciebie i łakną Twojego towarzystwa, wystarczy Ci chwila, by zdominować konwersację i prowadzić ją dokładnie w pożądanym przez siebie kierunku? Epatujesz pewnością siebie – jednych to intryguje i zaczynają krążyć wokół Ciebie niczym planety w heliocentrycznym układzie krążą wokół słońca, inni Ci tego zazdroszczą, obserwują, próbują naśladować. Ale Ty jesteś unikalny, nie da się Ciebie skopiować, podrobić.

Twoja brawura pomaga Ci spojrzeć życiu prosto w oczy, wziąć je pewnie za rogi i powiedzieć: “ja tu rozdaję karty”. Czy możesz być bohaterem? Być może, ale Tobie przecież na tym wcale nie zależy. Nie pragniesz podziwu, nie pragniesz uwielbienia – pragniesz czuć wiatr we włosach i żyć na własnych warunkach. Dlatego nie oglądasz się za siebie skupiając się na kreowaniu przyszłości, projektując swoje sukcesy, przemieniając coś, co dla innych jest tylko fantazją w rzeczywistość. Jesteś inspiracją, dla każdego, kogo w życiu spotkasz – bez względu na to czy jest to tylko przelotna, czy dłuższa znajomość. Gdziekolwiek się nie udasz, wszędzie spotykasz się z życzliwością. Angażujesz innych w swoje plany dając im poczucie, że są częścią czegoś wielkiego. Natychmiast zaczynają wierzyć w Ciebie i w to, że to właśnie Tobie uda się wszystko, co tylko zamierzysz. Wszystko jest narzędziem w Twoich rękach, widzisz okazje i szanse tam, gdzie inni widzą problemy i trudności.

Intrygujesz również kobiety. Twoja charyzma przyciąga je do Ciebie niczym magnes. Chcą Cię poznać, wydajesz im się ciekawy, wodzą za Tobą wzrokiem, polują na Ciebie niczym dzikie koty, ostrzą na Ciebie swoje pazury. Rozejrzyj się wokół siebie – flirt jest na wyciągnięcie Twojej ręki, a co dalej? O tym zdecydujesz sam.

Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, lub masz wrażenie, że do dopełnienia tego wizerunku nieco Ci brakuje – Seducer to perfumy z feromonami właśnie dla Ciebie. Zaprojektowane zostały specjalnie dla uwodzicieli, którzy duchem są wolni niczym całe stado dzikich mustangów. Ten zapach będzie Twoim najwierniejszym towarzyszem i wsparciem na Twojej drodze. Stworzysz z tym zapachem jedność podobną do surfera na fali swojego życia. Wzmocnią Twoją aurę, czar, który wokół siebie roztaczasz i sprawią, że oparcie się Tobie będzie niemal niemożliwe. Pomogą Ci zjednać do siebie rozmówców sprawiając, że codzienne życie będzie dla Ciebie łatwiejsze, a kontakty z ludźmi będą bardziej owocne. To ten zapach i zawarta w nim unikalna kompozycja feromonów dodadzą Ci pewności siebie, której nie podważy żadna siła. Uwierzysz, że wszystko jest w Twoim zasięgu i nie będziesz się wahać, by sięgać po to, czego zechcesz. Seducer nie zmieni Ciebie, ale pomoże Tobie zmienić wszystko wokół. Pomoże przearanżować otaczający Cię świat, aby dopasował się do Twoich oczekiwań.

Seductress – Perfumy z feromonami dla kobiet


Dzika natura od zawsze budzi fascynację i podziw w ludziach. Pomimo tego, że ciągle się rozwijamy, budujemy cywilizację i hołdujemy zdobyczom techniki, pierwotne instynkty wciąż w nas drzemią i najmniej oczekiwanych momentach przejmują kontrolę. Kiedyś były one niezbędne – decydowały o życiu, przetrwaniu. Dziś ludzie często się ich wstydzą i próbują nad nimi zapanować. Są jednak tacy, którzy pragną nawiązać nić porozumienia, rodzaj unikalnej więzi z tą nieprzewidywalną, nieograniczoną konwenansami częścią swojej osobowości.

Podczas kiedy ogólnie przyjęte normy społeczne narzucają wzorce i ramy zachowań, dyktują jak należy się zachować w określonych sytuacjach, co wypada powiedzieć, perspektywa podążenia nieutartą ścieżką często wydaje się być nieodpartą pokusą. Czy czujesz czasem ten zew? Czy pragniesz czasem uwolnić się od schematów i ulec uśpionym, szalonym żądzom?

Kobieta niezależna – jesteś jej encyklopedycznym przykładem. Wierzysz w to, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, dlatego chętnie naginasz reguły i sprawdzasz, jak daleko możesz się posunąć. Być może inni często nie rozumieją Twoich pobudek, uważają je za nieracjonalne, kręcą głowami z dezaprobatą. Choć sama nie zawsze jesteś w stanie wyjaśnić swoje działania i ich motywy, to jednak zawsze jesteś przekonana, że mają one głęboki sens. Niczym szósty zmysł intuicja pomaga Ci być o krok do przodu i wiedzieć więcej, czuć mocniej, widzieć wyraźniej. Jesteś niczym drapieżny kot podczas polowania, skoncentrowana, czujna, wszystkie Twoje zmysły są wyostrzone do granic możliwości. Twoje ciało rezonuje z każdą cząstką otaczającego Cię świata tworząc niepojętą jedność z czasem i przestrzenią. Potrafisz się wpasować niczym kameleon, w każdych warunkach czujesz się jak ryba w wodzie, odnajdujesz się w różnym towarzystwie i różnych środowiskach. Radzisz sobie doskonale i jesteś świadoma swoich możliwości – znasz swoją wartość i nie jest ona uzależniona od tego, co o Tobie sądzą inni. 

Twoja pewność siebie intryguje mężczyzn i sprawia, że jesteś dla nich prawdziwym wyzwaniem, niczym wysoka fala na oceanie. Dyktujesz im swoje warunki i cenisz swoją niezależność, budząc ich podziw i chęć bliższego poznania Cię. Nie idziesz na kompromisy również w tej kwestii ciągle podnosząc im poprzeczkę i oczekiwania. Zdobywasz to, czego chcesz, nie akceptując przy tym żadnych półśrodków.

Masz wrażenie, że powyższe słowa są idealnym opisem Twojej osobowości? A może chciałabyś trochę bardziej dać się ponieść własnym pierwotnym instynktom? Seductress spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. To perfumy z dodatkiem feromonów dla kobiet, które obudzą w Tobie dziką uwodzicielkę. Dodadzą Ci pewności siebie, dzięki czemu granice przestaną Cię dotyczyć. Używanie ich zmieni Twój sposób percepcji i w miejscu przeszkód zaczniesz dostrzegać możliwości. Poczujesz, że twoja natura została w pełni uwolniona i możesz wreszcie podążyć tam, gdzie prowadzi Tobie tylko znana ścieżka przeznaczenia.

Zobacz pozostałe linie:

Brak produktów w koszyku.