Kulki kegla

Kulki Kegla

Justyna Płonka jest człowiekiem, który nigdy nie przystaje w biegu. Od 2017 roku prowadzi i ciągle rozwija sklep z akcesoriami erotycznymi Erotic Med, który jako jedyny w Polsce ma wsparcie i rekomendacje środowisk lekarskich. Prowadzi również sesje coachingowe, które pomagają wielu osobom rozwinąć się w dziedzinie erotyki, przekroczyć własne limity, pokonać obawy, sprecyzować swoje potrzeby i odpowiednio je komunikować. Jest absolwentką studiów inżynierskich oraz magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie studiowała na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Specjalistyczne wykształcenie sprawia, że czasem spogląda na problemy zadaniowo i nie może oprzeć się projektowaniu ich rozwiązania.

Dokładnie tak się stało, kiedy zetknęła się pierwszy raz z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu u aktywnych kobiet. Sport to jej wielka pasja. W damskich szatniach w siłowniach, na tematycznych grupach i forach zrzeszających miłośniczki sportu temat ten był poruszany z zaskakującą częstotliwością. Po konsultacjach ze specjalistami różnych dziedzin opracowała doskonały, naszym zdaniem, zestaw ćwiczeń dla kobiet.

Kuleczki do ćwiczeń mięśni Kegla Erotic Med to zestaw treningowy, który ma na uwadze nie tylko ważne dla kobiet względy estetyczne, ale przede wszystkim najwyższą jakość produktu i materiałów użytych do jego wykonania. Najwyższym priorytetem było bezpieczeństwo dla ciała użytkowniczki oraz ich skuteczność. Dlatego kuleczki Erotic Med pozwalają na płynną zmianę obciążenia, nie powodując ryzyka przeciążenia, poczucia dyskomfortu czy nawet bólu. Użyty do ich produkcji silikon ma gradację medyczną – nie tylko jest przyjemny w dotyku, ale również jest obojętny dla ciała. Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że są one komfortowe i proste w użytkowaniu.

Najczęstesze pytania:

Kuleczki Erotic Med są wykonane z najwyższej jakości materiałów nieszkodliwych dla ciała. Silikon gradacji medycznej jest nie tylko bezpieczny do użytku intymnego, ale również przyjemny w dotyku. Aspekt bezpieczeństwa był dla nas szczególnie istotny podczas projektowania i w procesie produkcji kuleczek Erotic Med, więc nie tylko zdecydowaliśmy się użyć budulców klasy premium, ale również skonsultować z wieloma specjalistami odnośnie samego kształtu i wyważenia poszczególnych etapów. W trakcie opracowywania zestawu trenażowego konsultowaliśmy się z internistami, ginekologami, urologami, położnymi, fizjoterapeutami, sportowcami oraz specjalistami wielu innych dziedzin, by dopracować trening i sprawić, by był jak najbardziej efektywny pozostając jednocześnie komfortowym, oraz minimalizując ryzyko urazów.

Niestety jest bardzo niewielkie prawdopodobieństwo jego nastąpienia w wyniku używania kuleczek do ćwiczeń mięśni Kegla typu biofeedback. Jeśli liczysz na przyjemną stymulację wybierz raczej kuleczki lub jajeczko z wibracjami. Drgania pochodzące z kuleczek typu biofeedback są bardzo delikatne i niemal nieodczuwalne, dlatego właśnie ich noszenie polecane jest np. podczas spacerów, biegania, ćwiczeń na siłowni i aktywności fizycznej. Dlatego jeśli spodziewasz się, że wywołają one falę niesamowitych doznań możesz rozczarować się tym zakupem. Nie rozczarujesz się jednak, jeśli spodziewasz się podniesienia kondycji mięśni dna miednicy i bardziej kontaktowego i satysfakcjonującego seksu.

Trening z kuleczkami Erotic Med jest bajecznie prosty i nieskomplikowany. Zaprojektowany został również tak, by nie obciążać ciała i łagodnie przeprowadzić je pomiędzy kolejnymi etapami jak najpłynniej. W systemie kuleczek Erotic Med chodzi o to, by stopniowo i płynnie zwiększać wagę obciążników bez nagłych przeskoków, które mogą być powodem uczucia dyskomfortu.

Niestety nie jest możliwe, aby precyzyjnie określić ile czasu potrzebujesz, aby osiągnąć upragniony rezultat. Zostały one zaprojektowane, by zapewnić Ci możliwość bezpiecznej pracy nad kondycją mięśni dna miednicy. Dajemy Ci narzędzie, z którego jeśli skorzystasz, wypracujesz formę tej niezwykle istotnej części ciała. To, jak szybko zauważysz satysfakcjonujące efekty zależy od wielu czynników. Kluczowa jest systematyczność ćwiczeń przy użyciu kuleczek, ale również duże znaczenie mają indywidualne predyspozycje organizmu. Podobnie jak na siłowni – jedni potrzebują krótszego czasu, inni muszą pracować dłużej i intensywniej, by osiągnąć podobny wynik.

Ciąża i okres połogu definitywnie wykluczają używanie kuleczek gejszy. Niewskazane jest również ich używanie tuż przed, tuż po oraz w trakcie miesiączki. Nie używamy kuleczek podczas infekcji intymnych lub stanów zapalnych. Z używania kuleczek zrezygnować należy również, kiedy ich stosowanie powoduje generalnie dyskomfort lub ból – noszenie kuleczek powinno być przyjemne i komfortowe.

Opinie klientów:

Agnieszka
Agnieszka32 lata
Czytaj więcej
Po urodzeniu trójki dzieci seks nie był już tak kontaktowy jak wcześniej ani dla mnie, ani dla mojego męża. Próbowałam wszystkiego: środków obkurczających, ćwiczeń znalezionych w sieci, zaczęłam nawet rozważać różne zabiegi, nie byłam jednak przekonana co do ich bezpieczeństwa i skuteczności. W Erotic Med ekspedientka doradziła mi kuleczki. Jedyne o czym musiałam pamiętać to włożenie ich i wyjęcie w odpowiednim czasie. Po kilku tygodniach stosowania się do zaleceń ekspertki z Erotic Med różnica była naprawdę wyczuwalna. Zauważyłam ją nie tylko ja, ale również mój małżonek. Używanie kuleczek już weszło mi w nawyk. Żaden zabieg nie był konieczny.
Barbara
Barbara54 lata
Czytaj więcej
Kuleczki to mój pierwszy erotyczny gadżet. Jednak sytuacja, która zmusiła mnie do ich nabycia była mocno nieerotyczna. Do wizyty w sexshopie namówiła mnie moja ginekolog, do której udałam się ze wstydliwą dolegliwością, a mianowicie nietrzymaniem moczu. Kilka kropelek potrafi skutecznie popsuć samopoczucie. Miałam wrażenie braku higieny, mój komfort codziennego życia znacznie się obniżył. Ciągle się bałam, że kichnięcie, kaszlnięcie czy choćby szczery śmiech doprowadzą do kompromitującej sytuacji. Zastanawiałam się, czy nadszedł dla mnie już czas by nosić wkładki, jednak ginekolożka poleciła spróbować ćwiczeń z kuleczkami gejszy. Kuleczki Erotic Med mają wiele etapów, dzięki czemu mięśnie z łatwością przystosowują się do nowych ciężarków. Odzyskałam kontrolę nad własnym ciałem.
Sylwia
Sylwia26 lat
Czytaj więcej
Jestem bardzo aktywną fizycznie osobą. Sport to moje życie. Podczas natężonego wysiłku jednak zdarzało mi się popuszczać i czułam się z tym bardzo źle. Wstydziłam się do tego przyznać komukolwiek i długo ten problem spędzał mi sen z powiek zanim zwierzyłam się z niego przyjaciółce. Okazało się, że ona również zmagała się podobną przypadłością. Poleciła mi kuleczki do ćwiczeń mięśni Kegla, których sama używała. Faktycznie, kuleczki pomogły i nie muszę się dłużej martwić podczas treningu. Mam pewność, że wszystkie moje mięśnie pracują i są w świetnej formie.
Aniela
Aniela45 lat
Czytaj więcej
Kuleczki Erotic Med dostałam od mojej przyjaciółki jako prezent urodzinowy. Wspólnie śmiałyśmy się z tego szalonego pomysłu. Na początku nie zamierzałam ich używać, jednak ciekawość wzięła górę. Spodziewałam się bajecznych doświadczeń, jednak kuleczek tak naprawdę nie czuć. Zastanawiałam się, czy dostałam uszkodzony model? Dopiero później przeczytałam więcej na ich temat i okazalo się, że tak napradę służą do ćwiczeń, nie do przyjemności. Zaczęłam je nosić regularnie w nadziei na uniknięcie problemów z nietrzymaniem moczu - nikt z nas nie robi się przecież młodszy, a ten problem dotyczy wielu kobiet, nawet sporo młodszych. Używanie kuleczek sprawiło, że moja pochwa jest ciaśniejsza a seks jest dużo przyjemniejszy. Intensywne orgazmy to najlepsza reklama dla tych kuleczek.
Izabela
Izabela29 lat
Czytaj więcej
Super są te kuleczki. Łatwe w montażu, łatwe w aplikacji, płynne przejścia pomiędzy kolejnymi etapami, łatwe do utrzymania w czystości. Każdy sobie poradzi z ich używaniem, nawet te z Pań, które nie mają żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Mnie bardzo pomogły w powrocie do formy po porodzie. Poleciłam je już kilku koleżankom i one również bardzo sobie je chwalą. Nic dodać, nic ująć - warto ich używać.
Karolina
Karolina26 lat
Czytaj więcej
Kupiłam te kuleczki po porodzie, by pomóc moim mięśniom w okolicach intymnych odzyskać kondycję. Używałam ich sumiennie, bo byłam bardzo zdeterminowana, by ściany mojej pochwy były znów jak dawniej. Szybko zauważyłam pierwsze efekty i byłam z nich bardzo zadowolona. Byłam zadowolona do tego stopnia, że kupiłam je w prezencie swojej mamie i siostrze. Ona również używają ich regularnie i także je rekomendują swoim znajomym. Powinno się o nich dowiedzieć jak najwięcej osób, bo ćwiczyć z nimi tak naprawdę powinna każda z nas.
Elżbieta
Elżbieta55 lat
Czytaj więcej
Kuleczki Erotic Med poleciła mi moja rehabilitantka, której zwierzyłam się z problemów z popuszczaniem moczu. Miałam spore opory przed ich zakupem i używaniem, bo kojarzyły mi się z jakimiś erotycznymi ekscesami. Jednak ponieważ miałam dosyć tego, że ciągle czułam się nieświeżo, więc odwiedziłam sexshop po raz pierwszy w życiu. Pani wytłumaczyła mi w jaki sposób działają kuleczki i jak pomagają wielu kobietom w różnym wieku na wiele problemów. Przekonała mnie do wypróbowania i do dzisiaj jestem jej wdzięczna za to, że cierpliwie opowiadała o działaniu mięśni w pochwie i konieczności ich trenowania. Polecam wszystkim moim koleżankom.
Renata
Renata29 lat
Czytaj więcej
Dbam o swoją formę, uprawiam sport, buduję świadomie swoją muskulaturę. Naturalne jest dla mnie również zadbanie o mięśnie, które nie są widoczne gołym okiem, jak serce czy mięśnie dna miednicy. One również odgrywają w moim ciele ważne role. Do pracy nad ich kondycją wybrałam kuleczki Erotic Med. Zaczęłam od lekkiej pojedynczej kuleczki, potem bardzo stopniowo i płynnie zwiększałam obciążenie. Dzięki temu nie forsowałam mięśni gwałtownym przeskokiem wagi kuleczek. Chcę aby moje ciało na długo pozostało w jak najlepszej formie. Liczę na to, że odwdzięczy się ono za troskę o tą jego część bardziej intensywnymi orgazmami.
Gabriela
Gabriela30 lat
Czytaj więcej
Po porodzie zupełnie przestałam odczuwać przyjemność ze zbliżeń. Seks stał się dla mnie po prostu obojętny. Moje libido spadło, nie czułam żadnej motywacji, żeby zmuszać się do stosunku. Na początku myślałam, że to tylko zmęczenie, ale sytuacja nie zmieniała się z biegiem czasu. Mąż kupił dla mnie kuleczki, które poleciła mu Pani w sexshopie, kiedy udał się tam po coś na libido. Nie miałam absolutnie żanych oczekiwań względem tego kawałka silikonu. No ale skoro są one takie modne, a dodatkowo ślubny wydał już na nie pieniądze, postanowiłam spróbować ich używać, choćby po to, żeby nie mógł mi zarzucić braku zaangażowania. Rezultaty wprawiły mnie w osłupienie. Seks jest znowu przyjemny. Znowu miewam orgazmy. Znowu czuję się sobą.
Kasia
Kasia45 lat
Czytaj więcej
Popuszczanie nie jest sexy. Przeraziło mnie to, że w kilku sytuacjach byłam już naprawdę blisko utraty kontroli nad zawartością pęcherza. Zapytałam mojego ginekologa o możliwości przeciwdziałania temu problemowi. Nie chcę brać tabletek, więc zalecił mi zainteresowanie się tematem kuleczek. Kuleczki kupiłam w moim zaufanym sexshopie. Pani, która mnie obsługiwała miała dużą wiedzę i długo opowiadała mi o różnych modelach. Okazało się, że sama jest autorką jednego z nich. Kiedy tłumaczyła jak ich używać wydało mi się, że właśnie te będą dla mnie najodpowiedniejsze. Pani, która zaprojektowała te kuleczki wyjaśniła mi, dlaczego mają taką konstrukcję i jakie korzyści ma wieloetapowość procesu ćwiczeń. Obiecała również, że mogę liczyć na jej wsparcie w razie wątpliwości. Wybrałam je i nie żałuję. Cel został osiągnięty, a ja regularnie ćwiczę, żeby nie doprowadzić znów do sytuacji kryzysowej. Bardzo wszystkim paniom polecam.
Poprzedni
Następny

Brak produktów w koszyku.