Misja marki

JUST YOU

Just You - synonim jakości

W dzisiejszym świecie jakość często schodzi na dalszy plan w starciu z cenowym wyścigiem. Producenci rywalizują niskimi kwotami za swoje produkty. W czasach, kiedy postęp techniczny sięgnął zenitu, nie każdy artykuł może być przełomowy i wyróżniać się na tle innych, zachęcając do zwrócenia uwagi właśnie na niego. Dlatego pomysłem na zachęcenie konsumenta do wybrania konkretnego wyrobu, spośród wielu jego klonów była konkurencyjna cena. W rezultacie w każdej dziedzinie naszego życia obserwujemy zalewającą nas falę bylejakości. Każda branża jest pod tym względem dosyć podobna: producenci obniżają ceny idąc na pewne ustępstwa w stosunku do jakości, oszczędzając na półfabrykatach, używając materiałów niskiego gatunku. Finalnie trudno jest kupić satysfakcjonujący produkt. Pomimo iż szukamy opinii osób o podobnych zainteresowaniach, czytamy recenzje w internecie, pytamy o zdanie osób, którym ufamy i uważamy za autorytety, coraz częściej wybór nie polega na wybraniu najlepszego, a najmniej bylejakiego produktu. Just You mówi nie takim prawom rynku.

W roku 2017 swoje podwoje otworzył pierwszy w Polsce, medyczny salon z akcesoriami erotycznymi Erotic-Med. Pomysł ten zrodził się w głowie mgr Justyny Płonki, która dostrzegła potrzebę otworzenia sexshopu, który będzie łamał panujące w branży konwenanse. Jako absolwentka  kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji od samego początku wiedziała, że chce w swoim salonie oferować produkty będące luksusem, na który każdy będzie mógł sobie pozwolić. Już wtedy zaszczepiała w pierwszych Klientach sklepu pragnienie obcowania z przedmiotami, których jakość wykonania jest wysoka. Do tej pory wytrwale, wraz z pozostałymi Konsultantkami w salonie tłumaczy i pokazuje, w jaki sposób ustępstwa na rzecz ceny odbijają się w komforcie użytkowania, bezawaryjności sprzętu, gatunku materiałów przekonując, że inwestycja w swoją satysfakcję, to zawsze inwestycja, która procentuje. To właśnie hasło przyświeca wszystkim działaniom, które mgr Justyna Płonka podejmuje i zawsze jako najwyższy priorytet traktuje jakość.

Pierwsze w Polsce certyfikowane feromony


Przez długie lata działania salonu Erotic Med mgr Justyna Płonka poznała bardzo wiele osób z podobnym podejściem i zaobserwowała, że coraz częściej rynek niewiele ma do zaoferowania osobom, które bardziej, niż ceną zainteresowane są wysokim gatunkiem produktów. Solidność, która kiedyś była normą, dziś wydaje się być rzadkim luksusem. Konsumenci czują przesyt tanich produktów, wykonanych ze słabej jakości materiałów, rozczarowujących na dłuższą metę i ostatecznie zmuszających do dalszych poszukiwań. Rosnące trendy Less Waste i Zero Waste zachęcają do świadomych decyzji zakupowych oraz wyboru produktów, które mogą posłużyć nam dłużej i lepiej. Mgr Justyna Płonka, prywatnie będąc żoną zegarmistrza z długimi tradycjami, doskonale zdaje sobie sprawę, że tym elementem, który daje duszę przedmiotom codziennego użytku, jest troska i uwaga, jaką się im poświęca podczas ich produkcji. Marka Just You to hołd takim wartościom jak uczciwość, precyzja, dokładność, rzetelność. Produkty, które tworzy nie stają w szranki z konkurencyjnymi przedmiotami, ponieważ są one projektowane tak, by się od nich zdecydowanie odróżniać. Starając się wykraczać myślami poza schematy mgr Justyna Płonka nie podchodzi do tworzonych przez siebie artykułów jak do produktów, a raczej jak do dzieł sztuki. Chcąc być z nich dumna nie rozważa kompromisów, nie godzi się na ustępstwa. Proces ich powstawania ma dla niej ogromne znaczenie, ponieważ prowadzi on do efektu końcowego, perfekcyjnego rezultatu. Wszystkie kreowane przez nią przedmioty spełniać mają jeden warunek: być luksusem, na który stać wszystkich, absolutnie każdego

Brak produktów w koszyku.