Sex Coach

Sex Coach

Justyna Płonka jest edukatorką seksualną oraz sex coachem. Ukończyła szkolenie coachingowe, które posiada międzynarodową akredytację jakości na najwyższym poziomie ACTP ICF. Jako założycielka jedynego w Polsce sklepu erotycznego z rekomendacją środowiska lekarskiego – Erotic Med, nieustannie pogłębia swoje doświadczenie. Seksualność człowieka, jej aspekty fizyczne, zdrowotne, psychologiczne, są dla mgr Justyny Płonki naturalną codziennością, nie tylko obowiązkami w godzinach pracy.

W ekskluzywnym salonie z nowoczesnym designem stworzyła miejsce, które przełamuje branżowe schematy i wykracza poza wyobrażenia o „typowym” sexshopie. Miejsce, które wszyscy Goście doceniają za niekrępująca i wspierającą atmosferę, w którym można otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania i fachową poradę, pełne profesjonalizmu, ale także ciepła. Serce i troskę, jakie mgr Justyna Płonka wkłada w to miejsce, poczuć można od progu i towarzyszy Gościom na każdym kroku.

Dlatego właśnie urosła w niej potrzeba, by Erotic Med ewoluował w coś więcej. Pomoc, o którą była ona wielokrotnie proszona przez Gości wreszcie może zostać udzielona w pełni profesjonalnie. Wizyta u seksuologa kojarzy im się ze zbędnymi formalnościami a także próbą wciśnięcia ich w książkowe wzorce przypadków. Wizyta u Sex Coacha to mniej oficjalne, bardziej dyskretne rozwiązanie. Indywidualne podejście, elastyczność metod coachingu i możliwość ich swobodnego dopasowania, a także modyfikacji w razie potrzeby sprawia, że coaching jest idealną motywacją do samorozwoju w życiu erotycznym. Rozwój jest dla człowieka jedną z najważniejszych potrzeb, ten w dziedzinie saksualności jest podwójnie satysfakcjonujący. Pokonanie własnych obaw, limitów, granic zawsze daje poczucie spełnienia i odniesionego sukcesu.

Dowiedz się więcej:

Najczęstesze pytania:

Usługa Sex Coachingu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aby sesja była efektywna i przyniosła maksymalne rezultaty dla Państwa ilość sesji, które realizowane są przez Sex Coacha w danym czasie jest określona przez Kodeks. Ma to na celu zmaksymalizowanie możliwości pomocy, efektu oraz korzyści z sesji dla ich Gości. Sesja taka wymaga odpowiedniego przygotowania, organizacji i scenariusza, uwzgledniającego indywidualne uwarunkowania kwestii, których będzie dotyczyć. Zwykle kalendarz Sex Coach Justyny Płonki jest wypełniony na kilka miesięcy do przodu. Rezerwacja terminu możliwa jest telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy do kontaktu.

To kwestia indywidualna, na którą wpływ ma naprawdę bardzo wiele czynników. Przede wszystkim istotne jest złożoność zagadnienia, jakiego dotyczyć będzie sesja. Wpływ na progres ma również to, czy uczestniczy w niej jedna osoba, czy para. Postępy i prędkość z jaką będą dokonywane zależy również od wielu cech osobniczych Uczestników sesji, takich jak otwartość i motywacja do zmian, wzajemny szacunek dla uczuć i potrzeb Osoby Partnerskiej, chęć osiągnięcia kompromisu i zdolność do własnych ustępstw, zaangażowanie we wspólny wysiłek, jaki podejmiemy, by osiągnąć satysfakcjonujące rozwiązania. Niektórym Gościom wystarczy jedna sesja, niektórzy będą musieli na efekt poczekać. Ilość przewidywanych sesji ustalimy indywidualne. Zapraszamy do kontaktu.

To zależy co będzie przedmiotem coachingu. Jeśli temat dotyczy Pary, to wskazana byłoby przepracowanie go wspólnie, aby obydwie Osoby w związku miały równy wpływ na jego kształt. Nad wieloma zagadnieniami jesteśmy jednak w stanie skutecznie pracować indywidualnie. Oczywiście zależy to od natury poruszanej sprawy i jej złożoności, jednak każdy krok do udanego życia erotycznego to dobry krok. Nad wieloma kwestiami możemy zacząć pracę na sesjach indywidualnych, aby po jakimś czasie mogła do nich dołączyć Osoba Partnerska – dla wielu Gości Justyny Płonki to rozwiązanie jest najbardziej optymalne i daje największe poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Coaching nie wymaga żadnego uprzedniego przygotowania. Będzie on moderowany i nawigowany przez Sex Coacha. Jeśli jednak są jakieś kwestie, które są dla Uczestnika/ów szeczególnie istotne lub ciekawe, można je wynotować i przedstawić na początku spotkania. Justyna Płonka zadba, aby spotkanie było jak najbardziej zorganizowane i aby nie było chaotyczne, ponieważ to utrudnia osiągnięcie progresu i obniża efektywność spotkań. Żadne pytanie jednak nie pozostanie bez odpowiedzi, a wszystkie tematy, jakie Goście uznają za istotne, zostaną odpowiednio przepracowane.

Praca nad erotycznym aspektem związku powinna być pracą wspólną. Jednak wielu Gości Justyny Płonki preferuje jej rozpoczęcie indywidualnymi sesjami. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ponieważ daje możliwość podejścia do Partnerów w sposób niezależny, jako do odrębnych jednostek. Czasem takie spotkanie, podczas którego Coach jest w stanie poświęcić swoją uwagę Partnerom pojedynczo daje możliwość stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla każdego z nich i przygotowanie gruntu pod spotkanie w Parze. Niektóre osoby chętniej w ten sposób dzielą się swoimi odczuciami i łatwiej się otwierają, czują się swobodniej. Czasem jest wręcz odwrotnie i po wspólnym początku wskazana jest nawet indywidualna sesja. Partnerzy powinni podjąć wspólną decyzję, która oczywiście w razie potrzeby może zostać zmodyfikowana.

Cennik:

Pakiet mini

3 spotkania
1050
899
 • Termin ważności 3 m-ce
 • KUPUJĄC PAKIET MINI OSZCZĘDZASZ 151 ZŁ 14 %
 • 3 SPOTKANIA czas trwania pojedynczego spotkania to 55 minut
 • GRATIS indywidualna pomoc w doborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, w oparciu o uzyskane na spotkaniu informacje

Pakiet standard

6 spotkań
2100
1699
 • Termin ważności 4 m-ce
 • KUPUJĄC PAKIET STANDARD OSZCZĘDZASZ 401 ZŁ 19 %
 • 6 SPOTKAŃ czas trwania pojedynczego spotkania to 55 minut
 • GRATIS indywidualna pomoc w doborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, w oparciu o uzyskane na spotkaniu informacje
 • GRATIS produkt lub zestaw produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb o wartości do 200 zł

Pakiet VIP

9 spotkań
3150
2499
 • Termin ważności 6 m-cy
 • KUPUJĄC PAKIET VIP OSZCZĘDZASZ 651 ZŁ 20 %
 • 9 SPOTKAŃ czas trwania pojedynczego spotkania to 55 minut
 • GRATIS indywidualna pomoc w doborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, w oparciu o uzyskane na spotkaniu informacje
 • GRATIS produkt lub zestaw produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb o wartości do 200 zł
 • GRATIS 1 spotkanie - 55 minut

Pojedyncza wizyta – 350 zł/55 min.

Nic nie musisz.
Wszystko możesz.

Zobacz mój gabinet Sex Coacha w Krakowie

Opinie klientów:

Aneta
Aneta24 lata
Czytaj więcej
Długo wahałam się przed umówieniem się na wizytę do sex coacha. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na ten krok. W teorii seks jest intuicyjny, uczymy się przez doświadczenia i dochodzimy do wprawy z czasem. Jednak moje doświadczenia z podejmowanych prób wiązały się z uczuciem wstydu i dyskomfortu bardziej, niż z przyjemnością i ekstazą. Zaczęłam bać się zbliżeń, zamiast ich pragnąć a mój stan lękowy szybko się pogłębiał. Rozmowa i wspólne poszukiwanie rozwiązań, małe kroczki i uczucie asekuracji pozwoliły mi się otworzyć na nowe doświadczenia. Dziękuję za tą szansę, by uczynić moje życie lepszym.
Ala i Rafał
Ala i Rafał29 i 35 lat
Czytaj więcej
Pierwsza nasza wizyta była niezobowiązująca i w zasadzie nie oczekiwaliśmy, że ktoś za nas poukłada sprawy, którymi sami od lat nie mieliśmy odwagi się zająć. Jednak mgr Justyna Płonka bardzo precyzyjnie ułożyła plan naprawczy dla naszego życia erotycznego. Kolejne, coraz trafniejsze pytania i spostrzeżenia uświadamiały nam, że wiele możemy zmienić jeśli obydwoje się zaangażujemy. Zrozumieliśmy, że to równoległy proces, który wymaga od nas nie tylko pracy nad sobą, ale także wsparcia w pracy drugiej osoby. Pierwsze rozmowy o naszych długo skrywanych pragnieniach, ale również lękach, poruszanie wyszystkich tak wrażliwych dla nas tematów nie było proste. Wciąż jednak się uczymy grać w duecie, zamiast tworzyć kakofonię nie słuchając siebie nawzajem. Wizyty u sexcoacha nam bardzo w tym pomogły.
Marek
Marek47 lat
Czytaj więcej
Przez większość życia seks był dla mnie problematyczną kwestią, drażliwym tematem, uczuciem uporczywego swędzenia świadomości, którego nie sposób się pozbyć. Pozwalałem tak długo wpychać się w społecznie dopuszczalne szablony, zamykałem się w szafie i zaciskałem zęby. Problemy z erekcją, autoagresja, brak orgazmów - upatrywałem przyczyn w niewłaściwych miejscach. Wizyta u sex coacha pomogła mi być szczerym w pierwszej kolejnosci z samym sobą, a w następnej z całym światem. Przestałem być swoim surowym krytykiem, pozwoliłem sobie być po prostu mną. Rozmowa z sex coachem pomogła mi zrozumieć, że aby inni mogli mnie zaakceptować, najpierw sam muszę zaakceptować siebie. Wreszcie znalazłem w sobie odwagę, by to zrobić i zaczynam cieszyć się życiem, zarówno tym erotycznym, jak i tym w ogóle.
Olena
Olena39 lat
Czytaj więcej
Wstydziłam się siebie i swoich erotycznych doświadczeń. Miałam w życiu niewielu partnerów i żaden nie dał mi orgazmu. Myślałam, że coś ze mną jest nie tak. Przestałam próbować, zaczęłam unikać. Intymne sytuacje stawiały mnie przed wyborem odrzucenia Partnera i uszanowania własnej woli lub złamania jej i zmuszenia się do seksu. Taka taktyka miała bardzo negatywny wpływ na mój związek. Z czasem zaczęłam traktować Partnera z wrogością, na którą nie zasłużył. To on namówił mnie do współnej wizyty u sex coacha. Merytoryczna i profesjonalna pomoc pozwoliły mi zaufać, że mam wszelkie narzędzia, by odwrócić tą patową sytuację. Rozpoczęłam indywidualną pracę pod opieką sex coacha i widzę jej efekty - to dla mnie najważniejsze. Robię małe kroki naprzód, jednak dają mi one wiarę w przyszłość.
Łukasz
Łukasz27 lat
Czytaj więcej
Seks to temat numer jeden w moim środowisku. Wszystko obraca się wokół niego i każdy próbuje zgrywać samca alfa. Podczas kiedy koledzy przechwalają się kolejnymi pikantnymi historiami, ja musiałem improwizować, bo nie mogłem się przyznać, że biję rekordy, ale czasowe. Moim wstydliwym problemem był przedwczesny wytrysk. Dopiero u sex coacha dowiedziałem się, że moja przypadłość nie ma z tym tak naprawdę nic współnego. Otrzymałem profesjonalne porady i polecenia, dzięki którym nie muszę się już niczego wstydzić. Strach przed tym, że nie spełnię oczekiwań partnerki już mnie nie paraliżuje i mogę cieszyć się seksem tak, jak moi znajomi.
Piotr
Piotr23 lata
Czytaj więcej
Namówić moją Partnerkę na eksperymenty to nie lada wyczyn. Pomimo młodego wieku, wychowanie w konserwatywnym środowisku zamknęło ją skutecznie na chęć blizszego poznania własnego ciała. Próbowałem z nią rozmawiać, ale napotkałem na mur nie do przebicia. Każda moja inicjatywa kończyła się awanturą. Nie rozumiałem, dlaczego traktuje mnie jak kogoś, kto chce wyrządzić jej krzywdę - pragnąłem zupełnie czegoś innego. Kiedy atmosfera między nami stała się gęsta trafiłem do sexshopu prowadzonego przez sex coacha. Krótka rozmowa o mojej sytuacji i postanowiłem zaryzykować wizytę. Na początku chodziłem sam i próbowałem się nauczyć w jaki sposób komunikować swoje potrzeby nie zapalając przy okazji czerwonego światła. Kiedy przyznałem się Partnerce, że wziąłem udział w sesji, na początku była negatywnie nastawiona, jednak zauważyła we mnie zmianę i sama podjęła decyzję, żeby również spróbować.
Adrianna
Adrianna30 lat
Czytaj więcej
Pani mgr Justyna ocaliła mój związek. Zanim się z nią skonsultowałam moje libido było na poziomie zerowym. Mąż wielokrotnie sygnalizował mi, że nasze życie erotyczne praktycznie nie istnieje. Nigdy nie miałam ochoty na seks, nigdy do niego nie dążyłam. Małżonek po jakimś czasie przestał nalegać. Myślałam, że w ten sposób problem został rozwiązany, jednak łudziłam się tylko. Do sex coacha udałam się w ostatniej chwili, kiedy nasz związek otarł się o zdradę. Zrozumiałam, że związek musi zaspakajać potrzeby dwojga ludzi, a jeśli tak się nie dzieje, to ulega on degradacji. Na szczęście nam udało się zażegnać kryzys. Dziękuję za nieocenioną pomoc.
Robert
Robert62 lata
Czytaj więcej
Kiedy po 40 latach małżeństwa proponujesz nowości w dziedzinie erotyki, żona patrzy na Ciebie jak na chodzący wzorzec kryzysu wieku średniego. Nigdy nie wiedziałem, jak jej powiedzieć o czym fantazjuję, żeby nie wyjść na erotomana. Z czasem nie było wcale łatwiej. Po 40 wspólnych latach warto czasem coś urozmaicić w sypialni, jednak przekonanie do tego małżonki zdecydowanie mnie przerosło. Pomogła mi w tym Pani mgr Justyna Płonka. To dzięki niej mogę wraz z moją ślubną baraszkować niczym nowożeńcy. Wszyscy znajomi pytają skąd ten nagły rozkwit namiętności między nami.
Joanna + Lidia
Joanna + Lidia20 lat
Czytaj więcej
Moja dziewczyna wciąż była niepewna moich uczuć i wpadała w szał zazdrości, kiedy rozmawiałam z innymi dziewczynami, nawet jeśli były to niewinne small talki. Jej ciągłe próby inwigilacji i wybuchy były dla mnie powodem wstydu i zażenowania. Lidka jest najwspanialszą osobą jaką znam, jednak brakuje jej wiary w to, że jest dla mnie najlepszą Partnerką, o jakiej mogłabym marzyć. Bolało mnie serce, kiedy widziałam jak się miota w spirali własnych domysłów. Nie potrafiła myśleć o niczym innym niż o tym, co i z kim właśnie robię. Namówiłam ją na kilka współnych sesji i widzę, że jej praca nad sobą i zaangażowanie przynoszą ogromne rezultaty. Mam nadzieję, że ona również widzi, że jej życie jest dużo spokojniejsze i bardziej komfortowe, kiedy pozwala sobie mi zaufać, zamiast snuć najgorsze wizje. Jeśli ona czuje się lepiej, było warto.
Małgorzata + Krzysztof
Małgorzata + Krzysztof54 lata + 49 lat
Czytaj więcej
Sesję w parze otrzymaliśmy od naszych znajomych na prezent z okazji perłowych godów. Nasze małżeństwo nie zmaga się z żadnymi problemami, a obydwoje należymy raczej do osób, które chętnie eksperymentują. Nie spodziewaliśmy się, aby ta wizyta wiele wniosła do naszego życia. Ogromna wiedza mgr Justyny Płonki jednak wprawiła nas w pozytywne zdumienie. W trakcie sesji bardzo wiele się o sobie dowiedzieliśmy i z wielkim entuzjazmem przystąpiliśmy do realizacji ustaleń z sesji. To był najlepszy prezent, jaki dostaliśmy na naszą rocznicę. Łączył w sobie przyjemne z pożytecznym. Z radością odkryliśmy, że wciąż mamy w sobie wiele do wzajemnego odkrywania.
Poprzedni
Następny

Brak produktów w koszyku.