JUST YOU

APHRODISIAC MASSAGE CANDLES

Naturalne świece do masażu z afrodyzjakami

Kiedy myślisz o bliskości, intymności i czułości czujesz jak przepełnia Cię przyjemne uczucie ciepła. Te chwile tet a tet, kiedy jesteście ze sobą sami, często są kotwicą dla naszej świadomości i wspominanie o nich daje siłę do stawienia czoła przeciwnościom losu. Wszystko po to, by pod koniec dnia wrócić w objęcia ukochanej osoby, której ramiona sprawią, że ciemne chmury rozpierzchną się jak nieproszone. Czy można sprawić, by ten moment był jeszcze wspanialszy?  

To właśnie ten czas jest dla nas najbardziej wartościowy, który spędzamy razem, a świat zdaje się na chwilę zwalniać tempa. Zamykamy się w małej bańce i zapominamy o tym, co znajduje się poza nią. Jedyne co się liczy, to tu i teraz z kimś dla nas najdroższym. Takie chwile, wyrwane szarej codzienności, wręcz proszą o odpowiednie ich celebrowanie. Nawet bardzo drobne gesty, które uczynicie Waszymi miłymi zwyczajami, pomogą płomieniowi przyjemnie skwierczeć tląc się w Was na co dzień, by kiedy tylko pojawi się ku temu okazja, móc przemienić się w prawdziwy ogień. Długi pocałunek przed wyjściem do pracy, trzymanie się za ręce na spacerze, czy w kinie, wtulanie się w siebie przed telewizorem, czy masaż pod koniec ciężkiego dnia. 

Masaż wydaje się być idealną formą małego, wspólnego rytuału. Wyobraź sobie skąpane w migoczącym blasku świecy pomieszczenie, relaksującą muzykę, unoszący się w powietrzu, zmysłowy zapach. Oczywiście tym co daje największe uczucie przyjemności jest ciepły dotyk Partnera lub Partnerki. Jego/Jej dłonie gładko sunące po Twojej skórze sprawiają, że zakończenia nerwowe niecierpliwie oczekują, by zostać nimi muśnięte, a kiedy wreszcie tak się stanie szaleją w ekstazie. Feria różnych doznań w każdej jednej chwili, sprawi, że Wasze zmysły będą chciwie chłonąć każdy moment, a Wasze ciało wprowadzone zostanie w stan głębokiego relaksu. Doświadczenie ciepłych rąk ukochanej osoby gładzące czule każdy centymetr Twojego ciała mogą zainspirować Was do bardziej intymnych pieszczot.

Wiedząc, jak cenne są dla Was te chwile pomyślałam o tym, jak sprawić, by były one niezapomniane. Ze specjalną myślą o tym, aby te momenty były jak najwspanialsze, stworzyłam dla Was świece zapachowe z afrodyzjakami. Zapal knot, a świeca Just You zatroszczy się o stworzenie dla Was magicznej atmosfery. Jej tańczący płomień wypełni pomieszczenie ciepłymi refleksami, a  afrodyzjaki i olejki eteryczne – zmysłowym i pobudzającym fantazję zapachem. Poczekaj, aż wierzchnia warstwa wosku stanie się płynna. Zgaś płomień i wylej ją na ciało Partnera/Partnerki – przyjemne ciepło, jakie wówczas poczuje, będzie dodatkową przyjemnością. Przystąp teraz do masażu – możesz gładzić Jego/Jej ciało opuszkami palców, delikatnie je szczypać i naciskać, wykonywać koliste ruchy, a nawet całować. Uwolnione pod wpływem ciepła, wirujące w powietrzu afrodyzjaki sprawią, że zniknie dystans między Wami, a bliskość nabierze zupełnie nowego znaczenia. Gwarantuję Ci, że ten rytuał pozwoli Wam pogłębić Waszą relację i obudzić w Was uczucia, które być może dotychczas były uśpione.

 

Twórca certyfikowanych perfum z feromonami i świec do masażu Justyna Płonka

Feromony damskie

świeca z afrodyzjakami Seduction Just You
Świece zapachowe z afrodyzjakami

Świeca do masażu z afrodyzjakami Seductress

Seductress to świeca do masażu nawiązująca do perfum z feromonami o tej samej nazwie. Jej zapach uwodzi słodkimi i niewinnymi nutami marakui, rumu i wanilii, ale wprawny koneser doszuka się również intrygującego i drapieżnego akcentu piżmowego. Wypełni ona Twoją przestrzeń radością, która udzieli się również Tobie krótko po zapaleniu świecy. Unosząca się w powietrzu woń wprowadzi Cię w dobry i optymistyczny nastrój oraz pomoże się zrelaksować. Pomoże Ci odzyskać pozytywne nastawienie nawet, jeśli to był naprawdę trudny dzień (a może nawet zwłaszcza wtedy). Przywróci Ci ciekawość świata i chęć doświadczania nowych bodźców, uczuć i wrażeń. Ciepły blask przepełni Cię śmiałością, by zrealizować swoje fantazje, również te, z których nigdy nikomu się nie zwierzasz.

Kompozycja zapachowa Seductress stworzona została z myślą o wszystkich, którzy tęsknią trochę za poczuciem wiatru we włosach, biegu co sił w nogach, unoszenia się na powierzchni wody, życiem w ciągłej podróży. Jeśli tęsknisz za niepewnością jutra, czekaniem na każdy wschód słońca, nieustannymi zmianami – zapal knot, zamknij oczy i przenieś się w w swoje dobre miejsce. Pachnąca świeca Seductress pozwoli na chwile oderwania się od rzeczywistości, bez żadnych konsekwencji. 

Świece zapachowe z afrodyzjakami

Świeca do masażu z afrodyzjakami Heroine

Bohaterstwo na co dzień jest wyczerpujące. Stres próbuje wedrzeć się do Twojego życia z każdej strony, zabierając Ci energię do radości, kreatywności, tworzenia, działania. Nie pozwól mu okradać się ze swojego żaru. Zadbaj o to, aby Twoje moce witalne były zawsze na odpowiednim poziomie. Pomoże Ci w tym świeca z afrodyzjakami nawiązująca do zapachu perfum Heroine. Jaśmin, bursztyn  i nuty drzewne uwolnią się do powietrza pod wpływem ciepła, podobnie jak energetyzujące afrodyzjaki, które uzupełnią Twoją staminę i tchną w Ciebie nową pasję do samorealizacji. Kojący i odprężająca woń starannie dobranych olejków pomoże Ci zebrać myśli i siły. Potraktuj siebie tak dobrze, jak traktujesz innych i pozwól sobie na chwilę błogiego odprężenia. Otocz się inspirującą i motywującą aurą, sięgnij głęboko do własnego wnętrza i osiągnij równowagę.

Kompozycja zapachowa Heroine dedykowana jest osobom, które czują, że życie stawia przed nimi nadludzkie wyzwania i do ich wykonania potrzebować mogą nadludzkiej mocy. Jeśli czujesz, że Twoja energia została rozproszona i sądzisz, że przydałoby Ci się nieco więcej skupienia, zapal knot i daj się porwać w mistyczną podróż po własnej świadomości. Pozwól sobie odnaleźć tą nitkę, za którą będziesz podążać prosto do swojego wymarzonego celu.

Świeca z afrodyzjakami Heroism Just You
Świeca z afrodyzjakami Empire Just You
Świece zapachowe z afrodyzjakami

Świeca do masażu z afrodyzjakami Empress

Świeca do masażu Empress koresponduje z zapachem perfum z feromonami z linii Empire. Nawiązuje do nich również swoją mocą i nastawiona jest na rozwiązania. Wraz z ciepłem płomienia do powietrza uwalniają się afrodyzjaki, które zostały opracowane by pomóc Ci osiągnąć władzę nad przebiegiem wydarzeń. Dokądkolwiek zmierzasz w swoich śmiałych planach – jasność myśli, wewnętrzny spokój oraz niezmącone poczucie własnej wartości na pewno przydadzą Ci się w tej drodze. Pozwól sobie zobaczyć wszystko to, co kryje się za horyzontem, odkryj więcej dzięki uwalniającym się wraz z zapachem pomarańczy, mandarynki, bergamotki i białego piżma afrodyzjakom. Twoje kroki będą pewne, kiedy pożegnasz strach przed tym, co może pójść nie tak, wypełniając pustkę po nim samospełniającą się przepowiednią sukcesu. 

Kompozycja zapachowa Empress wypełni Twoją przestrzeń mocą i sprawczym potencjałem. Wystarczy, że zapalisz knot, zamkniesz oczy i ulegniesz medytacji, przez którą nawigować Cię będą wirujące w powietrzu nuty zapachowe oraz tańczące na ścianach refleksy ciepłego blasku. Uwolnij w sobie ducha wizjonerstwa, znajdź ukryte wymiary, dostrzeż nowe alternatywy. Sesja introspekcji przy świecy Empress uwolni w Tobie ducha wizjonerstwa, odblokuje moc tworzenia własnej rzeczywistości.

Dowiedz się więcej:

Najczęstsze pytania:

Podobnie jak perfumy z feromonami sygnowane logiem Just You, tak również świece do masażu tej marki są stworzone ze szczególnym naciskiem na najwyższą jakość produktu i doświadczania użytkowników płynące z obcowania z nimi. Priorytetem twórczyni marki – mgr Justyny Płonki, jest tchnięcie w przedmioty codziennego użytku mocy uczynienia lepszym życia jego właściciela. Dlatego skład świec Just You jest krótki, prosty i naturalny, a znajdujemy w nim: orga, olej kokosowy, masło shea, olejek arganowy, sandałowiec biały, perfumy.

Zapal knot, już krótką chwilę później zauważysz, jak świeca zaczyna zmieniać swoją strukturę i zaczyna być płynna. Już teraz możesz poczuć otaczające Cię nuty zapachowe oraz moc uwalniających się pod wpływem ciepła afrodyzjaków. Rozkoszuj się nimi przez ok 10 min. Po tym czasie cały wosk powinien się już zmienić w gęsty olejek. Jeśli chcesz wykonać nim masaż zgaś płomień i ponownie odczekaj chwilę. Następnie wylej ciepły olejek na dłoń i rozprowadź na skórze osoby partnerskiej. Zwróć uwagę na to, aby upłynniany był cały wosk, to zapobiegnie osadzaniu się wosku na ściankach świecy i jego rozwarstwianiu się.

Świece do masażu Just You w zamyśle zostały stworzone dla każdego, bez względu na płeć, wiek, preferencje seksualne, status społeczny, stan cywilny. Zostały one zaprojektowane tak, aby po zapaleniu knota roztoczyć w przestrzeni użytkownika/ów określoną aurę. W tym celu twórczyni, Sex Coach Justyna Płonka, użyła kompozycji zapachowych olejków oraz afrodyzjaków, które mają na celu wywołać wrażenia, uczucia i skojarzenia, będące dyskretną i intuicyjną nawigacją dla medytacji. Ta mixtura to niemal czysta magia. Serce i zaangażowanie, jakie zostały włożone w jej stworzenie na pewno są najważniejszymi i najbardziej istotnymi składnikami, jednak reszta pozostaje naszą pilnie strzeżoną tajemnicą.

W świecach do masażu feromony zastąpione zostały przez łagodniejsze afrodyzjaki, które mają na celu obudzenie zmysłów, wprowadzenie w stan relaksu, jasne i świadome doświadczanie rzeczywistości (w tym, jeśli takie nastąpią, również erotycznych pieszczot). Otwierają umysł i ciało na stymulację. Jednak zważywszy na to, że produkt ten może być przenoszony pomiędzy ciałem kobiety i mężczyzny, użycie określonych feromonów nie byłoby możliwe, ponieważ efekt ich stosowania byłby trudny do przewidzenia i mógłby w znaczący sposób odbiegać od pożądanego. Dodatkowo świece Just You stworzone zostały również do używania w celu medytacji, lub po prostu wypełnienia przestrzeni pozytywną, sprzyjającą procesom kognitywnym energią. Z tego powodu właśnie, aby wyostrzyć myśli, zrezygnowaliśmy z użycia feromonów i postanowiliśmy je zastąpić afrodyzjakami działającymi jednakowo bez względu na płeć.

Tak, jak najbardziej. Świece do masażu Just You mają naturalny skład i mogą być użyte do masażu nawet najintymniejszych części ciała, ponieważ są dla nich łagodne i w pełni bezpieczne. Jeśli jednak chcesz użyć świecy do wyczarowania magicznej atmosfery w pomieszczeniu, jako świecę zapachową by wypełnić pokój niesamowitymi aromatami, czy po prostu do medytacji albo relaksu w wannie, to sprawdzą się one równie doskonale.

Żaden ze składników świec Just You nie ma odzwierzęcego pochodzenia. Nasze świece są odpowiednie dla wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. 

Opinie klientów:

Rafał
Rafał30 lat
Czytaj więcej
Każdy facet i każda kobieta chyba lubią się czuć atrakcyjnie. Jest to jednak trudne, kiedy wiesz, że nie błyszczysz ani urodą ani też fascynującą osobowością. Już zagadując do dziewczyny myślisz sobie, że cokolwiek nie zrobisz, jesteś skazany na porażkę. Tak się właśnie czułem, jak wielki przegrany. Byłem spławiony na milion różnych sposobów, żadna nawet nie była zainteresowana tym, co mam do zaoferowania. Gdzieś trafiłem na wzmiankę o feromonach i zacząłem się interesować tym tematem. Testowałem parę najpopularniejszych w sieci produktów, jednak z marnym efektem. Dopiero w sexshopie dowiedziałem się, że producenci dodają śladowe ilości feromonów do perfum, żeby były one tanie. Przedstawiono mi alternatywę "bezkompromisowych feromonów". Tanie, albo skuteczne - okazuje się, że nie ma znaku równości między tymi dwoma. Dałem feromonom ostatnią szansę i dopiero używając tych zacząłem zauważać zmiany w tym, jak podchodzą do mnie inni. Jestem zadowolony, ududało mi się nawiązać parę rokujących znajomości. Polecam przetestować w beznadziejnych przypadkach 🙂
Marek
Marek64 lata
Czytaj więcej
Byłem w szczęśliwym małżeństwie 40 lat, dopóki nie przerwała go nagła śmierć mojej żony 2 lata temu. To był dla mnie wielki szok i ogromna trauma. Długo nie mogłem się pozbierać, dzieci dawno mają swoje rodziny i swoje sprawy, a mój dom był pusty, cichy. Czułem się tak bardzo samotny. Kiedy pomyślałem, że miałbym w tej samotności spędzić resztę życia, przeraziło mnie to. Nie jestem jeszcze taki stary, zostało mi jeszcze kilka dobrych lat, nie chciałem gnuśnieć sam. Poza tym wziąż mam męskie potrzeby. Jednak od lat nie flirtowałem, nie zabiegałem o względy żadnej kobiety i obawiałem się, że wypadłem z obiegu. Kiedy byłem w sexshopie od słowa do słowa zwierzyłem się ekspedientce z moich dylematów a ona spryskała mnie perfumami z feromonami. Spodobał mi się ich zapach, więc zaryzykowałem - jeśli nie zadziałają, to przynajmniej będę ładnie pachnieć. Nie wiem, czy to działanie feromonów, czy mojego uroku osobistego, ale zdarzyło mi się już parę randek. Na pewno czuję się pewniej we własnej skórze używając ich.
Magda
Magda25 lat
Czytaj więcej
Rywalizuję z równieśniczkami pod wieloma względami. Tak teraz wyglada życie - we wszystkim trzeba być najlepszą. Najlepsze kosmetyki, najlepsze ubrania, najlepszy fryzjer, najlepsza praca, najlepszy facet. Od kobiety oczekuje się, że będzie atrakcyjna, że będzie miała "to coś". "To coś" to w moim przypadku feromony Seductress. Dają mi kilka dodatkowych punktów, sprawiają, że jestem bardziej interesująca dla mężczyzn. Wyróżniają mnie wśród tłumu w sposób, którego nawet nie potrafię opisać. Zauważyłam, że czują się oni bardziej ośmieleni, by nawiązać kontakt, chętniej podchodzą i zaczynają rozmowę. Czuję się wspaniale, kiedy mam je na sobie.
Ola
Ola37 lat
Czytaj więcej
Nie szukam romansu, nie interesują mnie potencjalne flirty, nie aspiruję do kusicielki. Feromony kupiłam z myślą o moim życiu zawodowym. Pracuję w typowo męskiej branży i bardzo irytuje mnie protekcjonalne traktowanie kolegów po fachu. Lekceważące i seksistowskie zachowania - z tym muszę radzić sobie na co dzień. Nie jestem szczególnie wrażliwa emocjonalnie na ich docinki, ale jednak czasem są irytujące jak dźwięk wiercenia u sąsiadów w sobotni poranek. Postanowiłam pokazać panom gdzie jest ich miejsce w szeregu. Feromony Heroine to podobno najcięższy kaliber, nie rozmieniałam się więc na drobne i wybrałam właśnie je. Trafiłam chyba na oporne egzemplarze, bo zajęło to kilka tygodni, zanim koledzy przyhamowali ze swoimi niewyszukanymi żarcikami i zaczęli inaczej na mnie spoglądać. Wreszcie możemy się normalnie komunikować, jak równi sobie pracownicy. I wyrażę się kolokwialnie, ale te feromony nawet wieprza potrafią nauczyć kultury, jak wynika z moich doświadczeń.
Sara
Sara21 lat
Czytaj więcej
Faceci zawsze widzieli we mnie fajną koleżankę. Kumpelę, z którą można przegadać cały wieczór, pójść do kina na akcyjniaka lub horror, pochwalić się swoimi podbojami, wypłakać się kiedy dziewczyna zerwała. Nigdy nikt nie dostrzegł we mnie po prostu kobiety. Nigdy nikt nie pomyślał, że tak chciałabym być potraktowana - jak ktoś, kto jest warty uwagi, kto jest wrażliwy i potrzebuje czułości. Było mi przykro, kiedy mężczyźni, którymi byłam zauroczona, znajdowali swoje drugie połowy. Miałam wrażenie, że jestem zupełnie niewidzialna, kompletnie nieseksowna. Przepłakane noce w końcu doprowadziły mnie do szukania metody, by zmienić ten stan rzeczy. W końcu trafiłam na informację o feromonach. Wybrałam "Seductress" - chciałam stać się uwodzicielką. Czy feromony zmieniły moje życie? Zmieniły sposób, w jaki jestem odbierana przez innych. Jestem zadowolona z efektów ich działania. To nie tak, że faceci zaczęli mnie nagabywać i nie mogłam się opędzić od adoratorów, ale dosyć powiedzieć, że już nie płaczę w nocy, bo jestem zajęta czymś innym 😉
Monika
Monika32 lata
Czytaj więcej
Polecam wypróbować działanie feromonów! Zdecydowałam się na Empress, bo mają wspaniały, niebiański zapach, który sprawia, że czuję się jak bóstwo. Sama kropla tych perfum z feromonami sprawia, że czuję się elegancka, zadbana, seksowna, piękna. Moja pewność siebie jest podbudowana jak nigdy przedtem, czuję, że mogę wszystko. To taki przypływ mocy, jakiego nie doświadczałam nigdy wcześniej. Dzięki temu, jak te feromony działają na moje samopoczucie zauważyłam, że również ludzie traktują mnie wyraźnie inaczej. Kochaj siebie, aby inni mogli Cię kochać - to nie frazes, to jednak prawda. Cieszę się, że zdecydowałam się na te perfumki, dla tej świadomości samej siebie - było warto. Planuję ich używać już zawsze.
Maciej i Laura
Maciej i Laura39 lat, 32 lata
Czytaj więcej
Byliśmy na zakupach w sexshopie, kupiliśmy milion gadżetów na wspólny weekend w górach. Przemiła Pani rozmawiała z nami jeszcze chwilkę i na "odchodne" prysnęła żonę i mnie perfumami z feromonami z linii Heroes. Chwilę rozmawialiśmy o wszystkich liniach, proporcjach użytych w nich feromonów, z każdą chwilą zapach był coraz bardziej uzależniający, ale mamy sporo fajnych, markowych perfum, więc wówczas nie zdecydowaliśmy się na zakup. Kiedy wróciliśmy do domu zaczęła się między nami prawdziwa chemia. A może powinienem powiedzieć "magia"? Cokolwiek to jest, to niesamowite. Przetestowaliśmy wszystkie gadżety jeszcze przed wyjazdem. Po powrocie pierwszy sklep, jaki odwiedziliśmy to sexshop, a głównym zakupem były te feromony - są niesamowite.
Wiktor
Wiktor49 lat
Czytaj więcej
Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia. Przy moim boku zawsze stały atrakcyjne partnerki, których zazdrościli mi koledzy. Przez moją sypialnię przewinęły się dziesiątki pięknych kobiet. Nie miałem żadnych problemów ze zorganizowaniem sobie uroczego towarzystwa na wieczór, bez względu na to, gdzie się udawałem. Lata mijają, a ja nie chcę zmieniać standardu mojego życia. Wciąż jestem atrakcyjny, zadbany, wysportowany. Mam również swój typ, który chciałbym przyciągać jak magnes. Zdaję sobie sprawę, że aby pozostać w grze potrzebuję czegoś więcej, niż uroku osobistego. Zdecydowałem się na feromony Hero i wierzę, że są one moją tajną bronią. Moje życie nie wyhamowało ani na chwilę, przeciwnie - mam wrażenie, że nabrało większego tempa i intensywniejszych kolorów.
Arek
Arek27 lat
Czytaj więcej
Który mężczyzna nie marzy o tym, żeby żadna kobieta nie mogła się oprzeć jego urokowi? Osobiście nie znam żadnego, który by nie marzył o takiej supermocy. Kiedy wygląda się jak holywoodzki aktor, jest się przystojnym i wysportowanym niczym Adonis, ma się dużo kasy, to pewnie nie ma się problemów z kobietami. Kiedy jest się zwykłym przeciątniakiem, obiektywnie spojrzawszy, to wybór jest taki, że albo się robi co może, żeby dodać sobie parę punktów, albo po prostu nie wybrzydza się w kobietach i obniża się swoje oczekiwania. Ja nie chciałem tego kompromisu. Nie chciałem sypiać z dziewczynami, które na mnie nie działają. Dlatego zacząłem używać feromonów. Najbardziej przemówiły do mnie perfumy Emperor, kupiłem je i używam od miesiąca. Zyskałem nowe pokłady pewności siebie o jakich dotychczas nie śniłem. Nie wiem czy to przez to, ale dziewczyny nie odmawiają. Tak, że bardzo polecam.
Brygida
Brygida25 lat
Czytaj więcej
Jestem raczej cichą myszką. Asertywność to moja słaba strona. Ciężko jest mi się komuś przeciwstawić, boję się mieć odmienne zdanie. Zanim się odezwę zawsze myślę, co o mnie inni pomyślą. Ostatnio zaczynałam nową pracę i bardzo zależało mi, żeby opinia hetki-pętelki nie poszła za mną. Nie jestem głupia, mam wiele do zaoferowania, po prostu brakuje mi siły przebicia. Koleżanka powiedziała mi, że używa feromonów i że na pewno również mnie mogą pomóc w nawiązaniu pozytywnych relacji z otoczeniem. Podobno są one w stanie dodać mi pewności siebie i podnieść mój autorytet w oczach innych. Uznałam je za warte wypróbowania. Długo przeglądałam różne produkty, bo można ich znaleźć sporo. Zależało mi, aby działały jak najlepiej. Ostatecznie wybór padł na Heroine. Oczywiście, pracuję nad sobą. Rozumiem, że perfumy nie rozwiążą moich wszystkich problemów a ja muszę się nauczyć funkcjonować. Ale bardzo pomogły mi się odnaleźć w nowym środowisku i nawiązać kontakty. Polecam wszystkim osobom, które borykają się z brakiem wiary w siebie i niskim poczuciem własnej wartości, bo działają jak dobry czar.
Poprzedni
Następny